?

Log in

Мандрівка Україною
Останні записи 
бус
Будівля амбулаторної дитячої поліклініки (вул. Воровського, №20) зведена у 1898 р. (арх. М. Г. Артинов) на кошти цукрового магната Льва Ізраїльовича Бродського.Дивитись ще на сайті про Будівлю амбулаторної дитячої поліклініки (вул. Воровського, №20)

бус
По вул. Воровського №19, знаходиться колишній прибутковий будинок Септера. У 1899 р. булочник та кондитер, купець 2-ої гільдії Август Якович Септер придбав у дружини протоієрея Катерини Гаврилівни Флорінської ділянку землі з кам’яно-дерев’яною забудовою.Дивитись ще на сайті про Прибутковий будинок Септера, вул. Воровського №19

3-є-лютий-2013 04:58 pm - Жіноча торгівельна школа
бус
Жіноча торгівельна школа (вул. Воровського, № 18/2) зведена у 1901 р. на кошти українського підприємця, благодійника та мецената Миколи Артемійовича Терещенка (старший син засновника династії Терещенків, Артемія Яковича Терещенка), на честь його покійної дружини Пелагії Георгіївни. Проект розробив громадський інженер Павло Голландський, а будівельні роботи виконала контора київського підрядчика, купця першої гільдії Льва Гінзбурга.Дивитись ще на сайті про Жіноча торгівельна школа (вул. Воровського, № 18/2)

3-є-лютий-2013 02:35 pm - Сінний ринок
бус
За адресою вул. Воровського, № 17 розташовувався відомий широкому загалу Центральний критий ринок (Сінний ринок). Ще за часів Київської Русі на цьому місці було торжище – якраз біля Львівських (Жидівських) воріт стародавнього Києва, споруджених одночасно з іншими укріпленнями міста Ярослава близько 1037 р.Дивитись ще на сайті про Сінний ринок, вул. Воровського, № 17

1-е-лютий-2013 05:03 pm - Зимовий Дніпро
printemps
Сніг пухнастий,
Наче вата,
Аж по ньому жаль ступати, -
Білий, чистий сніг.
Г.Бойко


Зима в наших краях - явище вередливе і непередбачуване. Користуючись нагодою, та гармоніним поєднанням снігу, морозця і відсутністю вітру, я, як і багато запорожців, вирішила провести пару годин в обіймах зими. Снігопад на голови городян та дахи будинків випав напередодні, а невеличкий морозець тільки в радість.

Зима в наших краях - явление капризное и непредсказуемое. И пользуясь благоприятным сочетанием снега, морозца и отсутствием ветра, я, как и многие запорожцы, решила провести пару часов в объятьях зимы. Снегопад на головы горожан и крыши домов выпал накануне, а небольшой морозец только в радость.


Далі трохи української поезії то фотоCollapse )
31-е-січень-2013 12:50 am - Будівля ремісничого училища
бус
Досить дивний в архітектурному та функціональному плані будинок, розташований на вул. Воровського № 34. Побачити будівлю не так просто, оскільки вона закрита новобудовами над дорогою і лише невелика її частина проглядається через арку.Дивитись ще на сайті про Будівля ремісничого училища, Київ, вул. Воровського №34

бус
На вул. Воровського, № 51 знаходиться прибутковий будинок ковбасного бізнесмена німецького походження Карла Івановича Бульона, який володів одним з найвідоміших ковбасних заводів в Києві, де почали виготовляти ковбасу промисловим способом із застосуванням парового двигуна.Дивитись ще на сайті про Прибутковий будинок Карла Бульона, Київ, вул. Воровського №51

бус
По вул. Воровського № 27 знаходиться особняк інженера шляхів сполучень, статського радника барона Рудольфа Васильовича Штейнгеля. На початку 70-х pp. 19 ст. садиба належала родині Сетгофер. 28 серпня 1872 р. Олена Львівна Сетгофер продала садибу княгині Софії Кудашевій, а в 1877 р. її викупив барон Рудольф Васильович Штейнгейль. На той час особняк був типовою для тих часів садибою-кам’яницею.Читати більшеCollapse )
бус
На вул. Воровського № 24 знаходилось Перше комерційне училище. Ініціатором будівництва закладу був підприємець Миколай Чоколов, який підняв це питання на купецькому зібранні.
Дивитись на сайті Перше комерційне училище
printemps
У природы нет плохой погоды,
Каждая погода — благодать!
Э. Рязанов


История метеонаблюдений в Крыму ведет свое начало с начала XIX века. Самую первую метеостанцию на полуострове, которая занималась всего лишь наблюдением за погодой, а не прогнозированием, создал Федор Карлович Мюльгаузен (Мильгаузен) - знаменитый симферопольский врач, один из главных медицинских специалистов русской армии, действительный статский советник, член-корреспондент статистического отдела Министерства внутренних дел, общественный деятель. Он сделал неоценимо много для развития в Крыму различных наук – медицины, агрономии, географии, природоведения, истории и краеведения.


Читать дальше...Collapse )

This page was loaded лютий 21-е 2017, 2:10 pm GMT.